Оформляючи замовлення, Ви хочете швидше отримати результат, а ми - прагнемо виконати замовлення швидко і якісно. Але часто так буває, що клієнти не знають усіх нюансів друку та деяких технічних моментів. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам швидше зорієнтуватися у підготовці файлів при оформленні замовлення та прискорити його обробку.

Загальні поради:
При оформленні або прорахунку замовлення у менеджера, повідомте основні параметри робіт: вид продукції, кількість, барвистість, обмовте бажані матеріали та терміни-як і при замовленні будь-якого іншого товару виконавець повинен відразу знати, що Ви бажаєте отримати в результаті. А наявність макета (ну чи хоча б прев'ю) лише прискорить та спростить прорахунок.

Зрозуміло і саме замовлення слід оформляти заздалегідь, особливо перед святами, тому що середня тривалість виконання замовлення (залежно від завантаженості та складності) від 1 дня до 2 тижнів.

Нижче можете ознайомитися докладніше з матеріалами, які, можливо, виявляться Вам корисними та заощадять час на оформлення замовлення.

 

Вимоги до макетів прапорів, прапорців та друку на металі:

Всі електронні матеріали мають бути підготовлені для платформи РС.

ВЕКТОРНІ ФАЙЛИ:

 • Макет приймається переважно в Corel Draw (.CDR) або Adobe Illustrator (.AI), а також (.EPS)
 • Масштаб макета 1:1.
 • Колірна модель CMYK.
 • Всі шрифти повинні бути переведені в криві («Outlines»).
 • Інформаційну частину макета (текст, телефони, адреси) не розміщуйте ближче 3 мм від краю.
 • Мінімальна товщина ліній та виворотів 0,3 мм.

РАСТРОВІ ФАЙЛИ:

 • Колірна модель CMYK,  краще Tiff - без шарів (все зображення має бути зведене в єдиному шарі Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) і без LZW компресії, файл робиться в реальний розмір 1:1.
 • Роздільна здатність растрових файлів: Для друку прапорців і невеликих макетів, а також макетів до формату А3 включно - 300 dpi.
 • Для друку прапорів і великорозмірних макетів 92 dpi - 150 dpi для файлів розміром менше 5 м2; Збільшення роздільної здатності, наприклад, до 300 dpi призводить до невиправданого збільшення трудомісткості обробки вихідного файлу, при незначному збільшенні якості зображення.
 • Оскільки технологічно друк квітами Pantone неможливий ми можемо наблизити колір до Вашого фірмового кольору Pantone якщо Ви надасте нам зразок продукції з фірмовими квітами. Для більш точного попадання в колір рекомендуємо робити кольоропробу!
 • Без затвердження кольоропроб претензії щодо кольору НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

Файли, які не відповідають цим вимогам, не є файлами, готовими до друку. Наші спеціалісти виконують доопрацювання файлів. Оплата доопрацювання, і, як наслідок, зміна термінів друку обумовлюється при оформленні замовлення.

 

Умови оплати та відвантаження:

Запуск замовлення в роботу відбувається ТІЛЬКИ після передоплати!!!

Щоб прискорити процес ми пропонуємо Вам кілька варіантів оплат:

 • б/г – на розрахунковий рахунок ФОП 3-я група -  передплата 100%
 • Карта Приват-Банку -  передплата від 70 до 100% залежно від обсягу замовлення
 • Конкретні умови обговорюються індивідуально у процесі роботи.

Відвантаження та отримання продукції провадиться за адресою: м. Київ, вул.космонавта Поповича 2А, (зворотний бік Деснянського військкомату, 1поверх праве крило)

Для клієнтів, які оплачували продукцію за Б\Н розрахунком відвантаження здійснюється тільки на підставі довіреності встановленого зразка.
Доставка по Україні здійснюється перевізником «НОВА ПОШТА» за рахунок одержувача

Тільки при дотриманні цих вимог ми гарантуємо ВАМ виготовлення замовлення в оговорені терміни