«Гравертон» (GRAWERTON) – це досить проста та ефективна технологія перенесення чорно-білого або кольорового зображення високого дозволу на метал, тканину, кераміку та інший спеціально підготовлений матеріал. Використовуючи "Гравертон" можна легко виготовити:

  • офісні таблички
  • сертифікати якості
  • дипломи
  • гуртки
  • ідентифікатори
  • фамільні та фірмові герби
  • дверні таблички
  • шильди на обладнання
  • пам'ятні сувеніри

Із застосуванням технології grawerton

Вартість: (повнокольоровий друк з урахуванням матеріалів)

Розмір підкладки Розмір пластини 1 шт. 2-15 шт. 15-30 шт. від 30 шт.
200x150мм (А5) 170x110мм 150 грн. 120 грн. 100 грн. 80 грн.
305x230мм (А4) 270x190мм 280 грн. 260 грн. 240 грн. 180 грн.
380x3050мм (А3) 350x270мм 380 грн. 350 грн. 330 грн. 300 грн.

Слово Grawerton, спочатку було назвою польської торгової марки, а тепер так називають саму технологію. В основі технології лежить термоперенесення зображення/тексту на спеціально підготовлені пластини з анодованого алюмінію через проміжний носій. «Гравертон» – це сучасна технологія термодруку на металі, ідеальна для малого, середнього та сімейного бізнесу.

«Гравертон» – це ціла система, що включає основу (обладнання, витратні матеріали) і ряд допоміжних елементів (пристосування, вироби, комплектуючі). Їх спільне використання уможливлює створення найскладніших (як за графіком, так і за композицією) виробів. Творці технології передбачили чи не всі. Є різноманітні за розмірами, формами, матеріалами дерев'яні підкладки (плакетки), кольорові рамки, численні вставки та підставки, медалі та кубки, пластикові фігурки, годинникові механізми, заготовки для виготовлення бейджів, ідентифікаторів, значків, брелоків, металеві заготовки різних форм з різними кутками. та футляри для готової продукції. Легко переносяться на метал не лише штрихові, а й напівтонові зображення. Поверхня металу після нанесення зображення залишається ідеально гладкою. Висока роздільна здатність дає можливість переносити на метал герби, складні візерунки, рамки, бордюри, розетки, розчерки, віньєтки. Сам метал може бути будь-якого кольору: "золото", "срібло" (глянсове, матове, ультра-матове), зелені, сині, червоні відтінки.

Якщо фантазія клієнта не задоволена і цим, то за допомогою гільйотинних ножиць можна вирізати будь-яку "підкладку" для подальшого термоперенесення. Все це дозволяє виготовляти найпрестижнішу нагородну та подарункову продукцію, що особливо приваблює рекламістів.

За допомогою технології GRAWERTON можна також легко та швидко перенести цифрове зображення з вашого комп'ютера на тканину. Це можуть бути будь-які фотографії, картинки, ексклюзивна графіка, корпоративна символіка. Необхідна умова процесу переносу - 80% поліестеру у складі тканини. Готовий виріб не втрачає свого первісного вигляду навіть під час прання.